30. dubna 22

Co mi konference dala? Co mi konference vzala?

Účastníci konference SVK 2016 odpovídali na následující otázky:

1. Co se mi líbilo?
  2. Co se mi nelíbilo?
  3. Co mi to dalo?
  4. Co mi to vzalo?

Veronika

1. Hladký průběh a přátelská atmosféra i ze strany komise
  2. Některým účastníkům nešlo velmi dobře rozumět, proto bych asi do dalších ročníků zajistila mikrofon
  3. Určitě jsem se dozvěděla zajímavé věci z oblasti přírodních věd a rozhodně mě to jako středoškoláka obohatilo
  4. Nevzalo mi to nic, konferenci jsem si užila a jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit a postavit se mezi vysokoškoláky :)

Ondřej

1. Vše - organizace akce, přístup a zájem poroty a organizátorů a samozřejmě občerstvení.
  2. Snad jen účast by mohla být větší pro pestrost příspěvků, což ale záleží na studentech.
  3. Zpětnou vazbu, že to co dělám v rámci školy, dělám snad dobře a má to nějaký smysl.
  4. Jedno volné dopoledne, kterého vůbec nelituju, nechal bych si ho vzít znovu.

Veronika

1. Líbila se mi atmosféra na konferenci. Všichni byli pochváleni za své výkony a bylo zdůrazněno, že i když nevyhráli tak nejsou poražení, ale že poražení jsou ti, co se ani nezúčastnili. Překvapení na závěr bylo moc pěkné.
  2. Malá účast studentů.
  3. Vyzkoušela jsem si obhajobu své bakalářské práce. Viděla jsem ostatní studenty, jak přednáší své prezentace.
  4. Nevzalo mi to nic.

Vojtěch

1. Na SVK se mi zejména líbili organizátoři a obecně veškeré záležitosti s organizací celé akce spojené. Vaše pohotovost při řešení problémů (konkrétně s naším špatným přihlášením) byla výborná a troufám si tvrdit, že s takovouto otevřenou náručí by nás nikde jinde nepřijali. Také závěrečný ohňostroj byl výborně a vtipně pojat, což boří předsudky, že vědci se neumí bavit. Umí a mnohdy daleko lépe než ostatní lidé.
  2. Myslím, že nemám co vytknout.
  3. Soutěž mi dala mnoho zkušeností ohledně prezentování. Také jsem se dozvěděl jako středoškolák, jakým způsobem je pojata věda na vysokých školách.
  4. Tato akce byla přínosem, a proto mi nevzala nic.

Monika

1. Na konferenci se mi líbilo téměř vše. Příjemná atmosféra, která provázela celou konferenci; pochvala pro všechny zúčastněné; povzbuzení k další práci; organizace celé konference; balíčky pro všechny účastníky; informace o sponzorských firmách; překvapení na závěr.
  2. Účast studentů mohla být větší.
  3. Mnoho zajímavých informací z přednášek účastníků. Také jsem si poprvé mohla vyzkoušet prezentaci své práce.
  4. Nic.

Bára

• + poznání nových lidí zabývajících se podobnými obory a jejich prací, možnost vyzkoušet si prezentaci své práce před "cizími" lidmi, další nápady jak pokračovat v mé práci, názor poroty a diskuze ohledně mé práce, nové informace, hodnotné ceny, seznámení s profilem firem v chemických oborech, závěrečné překvapení, občerstvení
  • - nervozita při přednesu
    Ráda bych vypsala ještě nějaká negativa, ale už mě "bohužel" žádná nenapadají, snad jen to že byla v učebně zima :D. Moc se mi organizace i průběh akce líbil.
Aktualizace: 30. 01. 2017